psycholog Berlin

art

Dodany: 2019-06-10 Kategoria: Firma

Psycholog Berlin

Zapewniamy najlepszą pomoc z zakresu psychoterapii i psychologii. Jesteśmy zespołem psychoterapeutów i psychologów, którzy pracują w podejściu . Ośrodek psychoterapii powstał w rezultacie współpracy pięciu psychoterapeutów i psychologów, których łączą więzy przyjaźni oraz czerpanie przyjemności z szerzenia i udostępniania plusów wynikających z psychoterapii większemu gronu odbiorców. Udostępniamy klientom bezpieczne i przytulne miejsce, w którym klienci czują się komfortowo i cieszą się pełnią możliwości związanych z terapią.

Nasza oferta

W naszej ofercie klient odnajdzie pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Świadczymy profesjonalne konsultacje psychologiczne, w trakcie których identyfikowany jest problem, z którym zmaga się klient , znajdowane są najlepsze możliwe rozwiązania i dobierana jest najlepsza forma pomocy psychologicznej, którą zazwyczaj są konsultacje psychoterapeutyczne. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości pomoc w postaci psychoterapii grupowej, indywidualnej, małżeńskiej i par, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. Przeprowadzamy równiez warsztaty psychologiczne i rozwojowe.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317
sprawdź psycholog Berlin opinia

Psychoterapia to część nurtu psychoterapii humanistycznej, która opisuje człowieka jako posiadającą możliwość wyboru, świadomą jednostkę, która kreuje rzeczywistość, nadając sens życiu i kierując nim. Pracujemy w nurcie psychologii humanistycznej, dlatego oferujemy naszym pacjentom możliwości sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w uświadomieniu sobie swoich potrzeb i oczekiwań wobec świata i siebie samego. Psychoterapia skupia się na tym, co dzieje się tu i teraz oraz pozwala uświadomić, że przeszłość już nie istnieje, a przyszłość jeszcze nie nastąpiła. Akceptując swoje doświadczenia życiowe zaczynamy rozumieć to, co naprawdę przeżywamy. Człowiek staje się zdolny do zmian i kontrolowania swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Istotna jest także relacja między pacjentem, a psychoterapeutą która ma wymiar ludzkiego spotkania, pełnego zrozumienia i szacunku do wewnętrznego świata drugiej osoby.

Według psychoterapii pacjent ma wystarczający potencjał, aby poradzić sobie z wszystkimi napotykanymi trudnościami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mogli pomóc Ci ujrzeć Twoje szczęście i wspierać Cię przy Twoim osobistym rozwoju. Zapraszamy!